Суббота, 19.01.2019
Арина
Меню

Порядок підбору

  • Замовлення персоналу.
Обрати робітницю можна у нас в офісі, скориставшись картотекою персоналу. Менеджер запропонує підібрати декілька робітниць і ви домовитесь про дату і час зустрічі для співбесіди з претендентками.

Для термінового замовлення Вам потрібно передзвонити в офіс, повідомити менеджеру умови, що до режиму роботи і особистості робітниці, і домовитись про зустріч з однією чи декількома кандидатками у нас в офісі або у Вашому домі.
  • Організація зустрічі.
Зустріч із робітницями відбудеться в офісі або у Вашому домі, де у Вас буде можливість поспілкуватися окремо з кожною претенденткою. 

Обрана Вами робітниця розпочинає роботу з випробовувальним терміном (тиждень). На протязі цього тижня Ви можете замінити робітницю на іншу, розрахувавшись за відпрацьований час.
  • Підписання угоди і оплата послуг.
По закінченні випробувального тижня і погодженню сторін, між Вами, робітницею і ПП „Аріна” буде підписано Угоду з наголошенням прав, обов`язків та відповідальністю сторін. 

Вартість договору – 50% від заробітної платні робітниці одноразово.
  • Наші гарантії.
На протязі всього терміну дії Угоди Ви отримаєте гарантію безкоштовної заміни робітниці, а також заміни її під час хвороби, безкоштовної консультації у вирішенні будь-яких проблем, пов`язаних із робітницею.

Завжди до Ваших послуг.
Подобрать персонал
Соц. закладки
Copyright Rigard © 2019
Создать бесплатный сайт с uCoz